top of page
  • Zdjęcie autoraRafał Sebastian

Cyfryzacja budownictwa oil & gas

Istnieje odrębna kategoria raportów określana jako "white paper", które tak na prawdę należałoby sklasyfikować jako ciekawe opowieści o technologii sponsorowane przez producenta. Nie ma tam wiele treści porównawczych, brakuje tabel i trudno na ich podstawie wyrobić sobie zdanie o sytuacji w danej branży. Ten raport / white paper doskonale wpisuje się w ten schemat, ale trzeba mu oddać, że posiada inną cechę, dzięki której uznaliśmy, że wart jest udostępnienia.

Otóż zawiera bardzo plastyczne opisy tego, jak można wykorzystać digital -twin w przemyśle wydobywczym i przesyle gazu.

Być może komuś, kto ma na co dzień styczność z taką technologią raport nie wyda się odkrywczy, ale już osobom, które na co dzień pracują w tym przemyśle i nie jeszcze nie widzieli takich czarów, albo widzieli je w filmach, może dać wyobrażenie o możliwościach.
Opracowanie pochodzi z serwisu engineering.com, sponsorem treści jest firma UNITY, a jest to relatywnie nowy gracz na rynku rozwiązań 3D dla AEC, bo korzenie firmy to tworzenie gier. Więcej o projekcie UNITY napiszemy w innym wpisie.

Raport można pobrać po podaniu e-maila, z tego linku:


https://resources.unity.com/aec-content/unity3d-digital-twins-and-immersive-technologies-in-the-energy-industry36 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page